WTYCZKA dla Twojego serwisu internetowego

WTYCZKA serwisu hiposzukacz.pl umożliwia w łatwy i szybki sposób instalację intuicyjnej i prostej w obsłudze funkcjonalności dostarczającej wiarygodnych i aktualnych danych o możliwości i koszcie kredytowania zakupu nieruchomości oraz daje bezpośredni i wygodny dostęp do narzędzia umożliwiającego Twoim użytkownikom dokonanie szczegółowej analizy dostępnych dla niego ofert banków.

Uwaga! Jeżeli chcesz stworzyć własną wtyczkę i interesuje Cię jedynie korzystanie z wiarygodnych danych o warunkach kredytowania zakupu nieruchomości, użyj w tym celu API portalu hiposzukacz.pl. Przejdź do dokumentacji...

Strona DEMO

Na stronie testowej www.estate.hiposzukacz.pl można zapoznać się na żywo z działaniem oraz szerokimi możliwościami wpięcia wtyczki do własnej strony oferującej kupno nieruchomości.

Dostęp do WTYCZKI

WTYCZKA seriwsu hiposzukacz.pl dedykowana jest przede wszystkim do serwisów internetowych prezentujących oferty sprzedaży nieruchomości (m.in. biur nieruchomości, deweloperów, portali z ogłoszeniami ofert sprzedaży nieruchomości). W celu uzyskania bezpłatnego dostępu do WTYCZKI prosimy o nawiązanie kontaktu z nami.

Instalacja WTYCZKI

Instalację przeprowadza się poprzez wstawienie poniższego kodu do kodu własnej strony oraz zdefiniowanie kilku podstawowych parametrów.

Opis parametrów [username], [password], [collateral] oraz [collateralObject] znajduje się w dziale Format zapytań do API dokumentacji API. Istnieje również możliwość zdefiniowania dodatkowych parametrów opisanych w dokumentacji API jako parametry nieobowiązkowe poprzez dodanie ich do parametrów w atrybucie src w elemencie iframe.

[ID] jest znacznikiem umożliwiającym jednoznaczne oznakowanie każdej WTYCZKI. Wartość tego parametru jest dowolna (np. nieruchomosc1 lub gornyplugin), ważne jest jedynie aby w przypadku zainstalowania na jednej stronie kilku wtyczek przy każdej wtyczce parametr ten był unikalny.

Przy pomocy parametrów [WIDTH] i [HEIGHT] steruje się rozmiarami wtyczki (więcej informacji znajduje się poniżej w dziale Kastomizacja WTYCZKI).

Kastomizacja WTYCZKI

Istnieje kilka możliwości dopasowania wyglądu wtyczki do potrzeb strony, na której owa jest zainstalowana.

Rozmiar

Rozmiarem WTYCZKI steruje się poprzez parametry [WIDTH] i [HEIGHT]. WTYCZKA jest w pełni reponsywna dla szerokości od 200 px do 1100 px.

Kolorystyka

Istnieje możliwość dopasowania kolorystyki WTYCZKI do potrzeb strony, na której będzie ona wyświetlana. W celu dokonania zmian prosimy o nawiązanie kontaktu z nami.

Przykłady

Przykład 1: zakup mieszkania

Kod przykładu 1

Przykład 2: zakup domu

Kod przykładu 2

Przykład 3: zakup domu w budowie

Kod przykładu 3

Przykład 4: zakup działki budowlanej; okres kredytowania 25 lat; wkład własny 30 %

Kod przykładu 4

Przykład 5: zakup domu letniskowego całorocznego; okres kredytowania 15 lat; wkład własny 50 %

Przykład 5 (responsywny): zakup siedliska

Kod przykładu 5